ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 43 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Energický mladúch JERRY hľadá domov

Jerry, narodený cca jún 2019, k nám prišiel ešte vlani spolu so svojim bratom Tomom. Vtedy sa rýchlo adoptoval, všetko vyzeralo super, ale rodina žiaľ trocha zanedbala výchovu a tak im Jerry úplne prerástol cez hlavu. Žiaľ museli sme si vypočuť že za všetko môže Jerry, čo samozrejme pravda nie je. Jerry je dokonalý, bláznivý, neskutočne kontaktný psík, ktorý vôbec nič iné nechce, ako byť milovaným. Lipne na ľudskej spoločnosti, a keďže napriek dohode, že bude bývať v dome so svojou rodinou, bol odložený na dvore, nevie sa teraz lásky nabažiť. Je to ideálny parťák do koča aj do voza, ale iba do aktívnej rodiny. Jerry je náročný na pohyb, behanie. Miluje prechádzky, vodítko vláda bez problémov. Je kamoš so psíkmi aj fenkami, ale psíkov si na začiatku potrebuje vyštekať :) Jeto aktívny, oddaný, poslušný psík, ktorý sa vie na človeka doslova nalepiť, ale keď je vonku, prebúdza sa v ňom jazvečík/durič :) Bude potrebovať trocha prísnejšie stanoviť pravidlá, ale za piškotku sa naučí všetko. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom ku svojej rodine. Možno by rád uvítal aj psiu kamošku na vystrájanie :) Ak by sa mal adoptovať do bytu, bude treba ozaj počítať s jeho veľkou dávkou energie a zabezpečiť dostatok pohybu a rôzne aktivity. Jerry čaká na svoju novú šancu od septembra 2020.


Jerry je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

Jerry je zaradený aj do programu "virtuálnej adopcie"


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Jerryho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JERRY

 

Pôvodný popis:
Tom a Jerry, narodení cca jún 2019, boli odobratí z osady, kde si ich zadovážili ako hračky pre deti. Našťastie tam strávili iba krátku chvíľku a už na to aj rýchlo zabudli. Sú v dočasnej opatere, kde sa krásne socializujú, učia sa poslušnosť, denný režim, osvojujú si hygienické návyky a už boli aj prvé pokusy s vodítkom :) Za kamarátku majú mačičku, s ktorou sa dokážu celý deň naháňať a hrať :) Sú to klasické rozkošné ale nezbedné šteniatka so svojským zmyslom pre humor :) Sú veselé, hravé, energické. Hľadajú si rodiny, v ktorých budú plnohodnotnými členmi. Tom aj Jerry sú veľmi kontaktné, priateľské, milujúce šteniatka, zvyknuté na spoločnosť človeka. Ako každé šteniatko, tak aj títo junáci, budú potrebovať dôslednú výchovu a trpezlivosť. Ideálne by sa im bývalo v rodinnom dome, kde by prípadne mohli mať aj psieho kamaráta, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. V dospelosti budú menšieho vzrastu, sú to kríženci jazvečíka. Sú vhodné aj do bytu, ale bude treba rátať s ich energiou a zabezpečiť im pravidelne dostatok pohybu. Na svoju druhú šancu čakajú od augusta 2019. Prosíme len seriózny záujem!
PODMIENKA ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand