ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 33 cm
  • Váha / Gewicht: 7 kg

 

Rozkošné čudo DORIE hľadá domov


Dorie, narodená cca február 2018, k nám prišla spolu s kamošom Dorianom zo Zlatnej na Ostrove. Obaja pochádzajú z nevhodných podmienok, žili pri opustenom dome a vybehávali na ulicu, kde im hrozilo nebezpečenstvo. Dorie v sebe pravdepodobne nesie gény mopsa, čivavy, alebo niečoho veľmi podobného plemena. Kríva na zadnú nožičku, má pravdepodobne zle zrastenú zlomeninu, ktorú samozrejme budeme riešiť akonáhle sa bude dať. Je to rozkošné, láskyplné ale občas aj tvrdohlavé mojkadlo. Je v podstate bezproblémová, ale bude potrebovať stanoviť hranice, lebo Vám ľahko prerastie cez hlavu. Ona sa len tvári nevinne, ale presne vie čo chce a kedy chce :) Nemá problém so psíkmi ani fenkami, ale k mačičkám vhodná nie je. S kamošom Dorianom si rozumejú veľmi dobre, má ho pod papučou :) V dokonalom svete by sme si želali, aby sa mohli adoptovať spolu, ale žiaľ to asi nepôjde :/ Takže hľadáme domov pre Dorie, v ktorom bude nadovšetko milovaná a kde bude plnohodnotným členom. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by mohla mať aj psieho kamoša (ideálne Doriana :) ) ale to samozrejme podmienka nie je. Podmienka však je celoročné bývanie v dome. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienické návyky a venčenie na vodítku. Vodítko ovláda podľa svojich predstáv :) Na svoju druhú šancu čaká od januára 2020.


Dorie je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Dorie (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DORIE

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand