ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 8,5 kg

 

Tešivý ušiačik DENZEL hľadá domov


Denzel, narodený cca august 2018, k nám prišiel spolu so svojimi súrodencami (Darla, Bonny, Brady, Hank, Henry). Zostali opustení na dvore, po svojom nebohom páničkovi. Rodina sa žiaľ o toľko psíkov postarať nemohla a tak sme v spolupráci RVPS riešili ich umiestnenie. Boli to plachí divoši, ktorí okrem svojho pána pravdepodobne žiadneho človeka nepoznali. Trvalo trocha dlhšie kým si na nás zvykli, ale dnes sú pripravení spoznať svoje rodiny.

Denzel je veselý, tešivý, láskyplný psík, ktorý si síce najprv musí zvyknúť na nové prostredie, ale veľmi rýchlo sa kamaráti a s trpezlivým a láskavým prístupom sa u neho dajú dosiahnuť zázraky. Voči cudzím ľuďom je ešte opatrný, ale úplne submisívny a pokorný. Je znášanlivý so psíkmi aj fenkami, je rád v ich spoločnosti. V novej rodine by možno aj uvítal psieho kamaráta, ktorý by mu pomohol trocha sa zorientovať vo svete. Hľadáme mu skúsenejšiu rodinku, ktorá ho povedie správnym smerom, alebo aj menej skúsenú, ktorá počúvne dobré rady a budú sa z Denzelom spolu učiť všetkému novému. Vodítko zatiaľ ešte neovláda dokonale, ale robí veľké pokroky. Určite sa všetko rýchlo a rád doučí. Je vhodný do bytu, ale bude treba doučiť hygienické návyky a prechádzky na vodítku. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Potrebuje byť členom svojej rodine, potrebuje sa od nej učiť. Na svoju druhú šancu čaká od augusta 2020.


Denzel je odčervený, očkovaný, čipovaný kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Denzela (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DENZEL

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand