ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2012
  • Rasa / Rasse: rotwailer
  • Výška / Größe: 59 cm
  • Váha / Gewicht: 35 kg

 

Maznák DARK hľadá domov/sucht Zuhause


Dark, narodený cca január 2012, je mladý maznavý rotwailer, ktorý sa túlal po uliciachv obci Pataš a svojím výzorom vzbudzoval strach v ľuďoch. Dark však len prosil o jedlo a prístrešok v tuhých mrazoch. Bolveľmi vychudnutý, ale našťastie je z psychickej stránky v dokonalom poriadku :) Pekne sa v útulku adaptoval a vykľulo sa z neho prvotriedne mojkadlo. Má perfekntú povahu, je hravý, veselý, prítulný, k človeku skôr submisívny, priateľský. Nešteká cez mreže na susedov, prítomnosť feniek mu neprekáža, psíkov bude treba individuálne vyskúšať. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky má veľmi rád. Blízkosť človeka mu veľmi prospieva, preto by sa mu ideálne bývalo pri rodinnom dome s pravidelným prístupom dnu, kde môže byť so svojou rodinou. Dark si Vás zaručene perfektne postráži a pritom bude aj oddaným členom Vašej rodiny. V útulku je od decembra 2014.


Dark je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Darka (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)

IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: DARK

1ab7 e33d

 DARK, geboren cca im Jänner 2012, ist ein junger Gefühlsarmer Rotweiler der streute in Straßen von Ort Patas und mit seinen aussehen machte den Menschen angst. Er bettelte nur um bisschen fressen und liebe. Er war sehr ausgehungert aber psychisch ist er in bester Ordnung. Hat sich gut in Tierheim eingelebt und raus kam ein großer Liebhaber von Streicheleinheiten. Hat sehr gute Natur er ist verspielt und zum Menschen freundlich. Er bellt nicht durch den Zaun auf die Nachbarn, hat kein Problem mit Hündinnen mit Hunden muss man es individuell versuchen. Auf der Leine ist er Problemloss spazieren hat er sehr gern. Gegenwart von Menschen macht im gut darum wurde er bestens im einen Haus mit hof aufgehoben sein mit ganzjährigen Zugang ins Haus wo er mi seiner Familie sein kann. Dark wird Sie sehr gut bewachen und er wird ein treuer Familienmitglied sein. Im Tierheim ist er von Dezember 2014.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand