ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 37 cm
  • Váha / Gewicht: 10,5 kg

 

Dostrieľaný dobrák BROK hľadá domov


Brok, narodený marec 2019, sa našiel v obci Okoč. Krátko pred ním sa našiel veľmi podobný psík, do ktorého deti hádzali petardy. Brok žiaľ skončil horšie :( Celý je dostrieľaný, má v sebe kopu brokov, ktoré mu ale našťastie nevadia. Až na nožičku :( Tá je úplne dostieľaná, dolámaná a modlíme sa za zázrak, aby sa ešte dala zachrániť :( Brok ide na vyšetrenia, ktoré definitívne potvrdia či príde o nožičku, ale môže podstúpiť korekčné operácie, ktoré ale budú veľmi nákladné. Samozrejme do nového domova pôjde až po zákroku. Nožička ho našťastie vôbec nebolí, neprekáža mu, len trocha zavadzia, lebo ju nevie veľmi požívať :( Je to neskutočne tešívé, prítulné, veselé, spoločenské psíča, ktoré si hľadá aktívnu rodinu. Nie je vylúčené, že z neho bude trojnožka, ale na jeho povahe to nič nezmení :) Je znášanlivý, kontaktný, pozorný. Veľmi si užíva spoločnosť človeka, rád sa túli a mojká. Najspokojnejší je keď môže voľne behať vo výbehu. Na vodítku je trocha opatrný, ale to sa rýchlo doučí. Hľadáme mu rodinku, v ktorej bude plnohodnotným členom a nie ozdobou na záhrade. Je vhodný aj do bytu, ale bude treba doladiť prechádzky na vodítku a hygienické návyky. Ak ba sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Brok čaká na svoju druhú šancu od marca 2020.


Brok je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Broka (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BROK

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand