ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2017
  • Rasa / Rasse: česko-slovenský vlčiak
  • Výška / Größe: 61 cm
  • Váha / Gewicht: 30 kg

 

Fešák DEX (Wolf) hľadá domov


Wolf, teraz už Dex, narodený cca júl 2017, sa našiel medzi obcami Dunajský Klatov a Jahodná. Je málo ľudí, ktorí o ňom ešte nepočuli, našiel sa totiž zo zapichnutou karabínou v koži. Je to neľútostný a najdrsnejší spôsob, ako zabrániť, aby sa pes netrhal z reťaze :( Dex je ale neskutočne statočný, a už úplne zdravý :) Šťastne sa aj adoptoval, dostal aj nové meno, na ktoré krásne reaguje, ale žiaľ nebola to pre neho tá pravá "svorka". Hľadáme mu teda nový domov. Ale POZOR! Ak máte záujem o Dexa, ale nemáte skúsenosti s týmto plemenom, alebo akékoľvek kynologické skúsenosti, ani nemusíte čítať ďalej, Dex totiž nie je pes pre Vás!
Československý vlčiak je všeobecne veľmi naviazaný na svoju rodinu či svorku, takže žiadne kotercové stráženie neprichádza do úvahy. Dex má fantastickú povahu, je to ešte puberťák, výborne sa s ním pracuje, ale určite Vám nič neurobí "zadarmo" :) Je veľmi priateľský, hravý a znášanlivý so psíkmi aj fenkami. Ak by mal mať parťáka, bude musieť "tolerovať" jeho gény vlka, ktoré sa pri hre prejavia štipkaním. Je nekonfliktný, vôbec nie je dominantný, ale to neznamená, že mu psí kamoši môžu skákať po hlave :) Pri správnom vedení to bude super parťák, ale potrebuje prísne hranice, pravidlá, ktoré však u neho nesiahnete drezúrou, ale motiváciou. Dex má veľmi rád prechádzky, vodítko ovláda bez problémov. Je to v podstate úplne bezproblémový psík, ale potrebuje svojho vodcu, aby sa ním nestal on. Hľadá si rodinu, ktorá bude mať dostatok času na jeho socializáciu a výchovu, bude ho usmerňovať v každodennom živote a dopraje mu život, aký si zaslúži. Dex nie je pes "iba" na dvor, nie je to nemecký ovčiak. Bude s ním treba celoživotne pracovať, zamestnať mu hlavu, dopriať výdatné prechádzky. Dex  je momentálne na "socializačnom" pobyte, odiaľ prichádzajú pravidelne správy, že je pripravený nájsť svojho pravého pána :) Na svoju novú šancu od augusta 2019. Prosíme, len seriózny záujem!

Video: https://youtu.be/cFsPiuQ-pvY


Dex je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Dexa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: DEX

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand