ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 48 cm
  • Váha / Gewicht: 13 kg

 

Parťáčka SPINA hľadá domov


Spina, narodená cca október 2016, k nám prišla z obce Okoč. Či sa len niekomu zatúlala, alebo niekto nezvládol jej energiu a zbavil sa jej, nevieme. Ale vieme, že Spina je výnimočná mladá dáma, ktorá má lásky a veselosti na rozdávanie. Je aktívnejšia, potrpí si na pohyb, ale nechá sa aj krásne usmerniť. Je veľmi priateľská, komunikatívna, prítulná. Rada sa učí a spoznáva nových ľudí, psíkov. Je nekonfliktná, znášanlivá so psíkmi aj fenkami. Spina je hravé tešidlo, určite uvíta psieho kamoša aj v novom domove. Je veľmi priateľská, vhodná aj k deťom, ale nie k najmenším, aby im neskákala po hlave :D Hľadá si aktívnu rodinu, ktorá jej dopraje dostatok pohybu, spoznávacie prechádzky, prípadne s ňou vyskúša zábavné psie športy. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným bývaním so svojou rodinou. Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude jej treba zabezpečiť dostatok pohybu. Vodítko ovláda bez problémov. Na svoju druhú šancu čaká od júla 2017.


Spina je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 114 240


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Spinu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SPINA

 

1ab7 e33dSpina, geboren ca. im Oktober 2016, ist zu uns aus der Gemeinde Okoc gekommen. Ob sie sich nur verlaufen hat oder ob sie jemand nur ausgesetzt hat wissen wir nicht. Aber wir wissen, dass Spina eine ausserordentliche Dame voll von Liebe und Freude ist. Sie ist aktiv und braucht viel Bewegung, sehr freundlich, kuschelig. Sie lernt gerne neue Hunde und Leute kennen, lernt gern neue Sachen. Sie verträgt sich mit anderen Hunden, ist konfliktlos. Spina würde sich über einen Hundefreund freuen. Sie ist freundlich auch zu den Kindern geeignet aber besser zu den grösseren, damit sie den kleinen nicht auf den Kopf springt. Sie sucht aktive Familie, die ihr genug Bewegung anbieten kann, oder auch Hundesporte mit ihr macht. Ideal wäre ihr bei einem Haus, aber mit dem Zugang ins Haus zur Familie. Falls sie in die Wohnung adoptiert werden sollte, braucht sie viel Bewegung. Die Leine beherrscht sie problemlos. Auf ihre zweite Chance wartet sie seit Juli 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand