ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 33 cm
  • Váha / Gewicht: 8 kg

 

Maznák SCOTTY hľadá domov


Scotty, narodený cca január 2016, je mladý, malinký fešák, ktorému sa v jeho doterajšom živote veľa dobrého ešte neušlo :( Nájdený bol za Veľkým Mederom, kde ho pred očami nahlasovateľov, vyhodili z auta pri ceste. Scotty v panike vbehol do lesíka, a dobrí ľudia mu aj ihneď bežali na pomoc, ale Scotty sa v strese bránil všetkými zubami a nenechal sa chytiť :( Odchytával sa dva dni, až sme nakoniec museli použiť odchytovú tyč, lebo inak sa nedalo. V útulku, kde už bol v bezpečí sa z neho vykľul submisívny maznáčik a keď sme si už mysleli, že bude všetko dobré, tak nám ochorel. Skoro dva týždne sa liečil na klinike, chvíľami to bolo veľmi zlé, priam až beznádejné, ale krpec to našťastie zvládol! Nevieme si ani len predstaviť komu a prečo prekážal tento úžasný mladúch natoľko, že sa ho zbavil takým krutým spôsobom, ale pravdepodobne ani nevie o akého fantastického psa prišiel. Scotty je nesmierne vďačné psíča, lipne na človeku a veľmi by potreboval rodinu. Hľadá si rodinu, ktorá ho nikdy, za žiadnych okolností neopustí, ktorá mu dopraje vyrovnaný a šťastný psí život. Vodítko Scotty zvláda veľmi dobre, prechádzky sa mu začínajú páčiť. Spoločnosť psíkov ani feniek mu neprekáža. Momentálne je v dčasnej opatere, kde sa naučil fungovať v rodine, osvojil si hygienické návyky, a naučil sa žiť v spoločnosti iných psíkov a dokonca aj mačiek :) Mačky mu vôbec nevadia, neloví ich, pekne ich ignoruje. Je zvyknutý aj na spoločnosť dieťaťa, ale k najmenším deťom vhodný asi nebude. Vie sa dosť vyľakať a nemá rád keď ho niekto ťahá za uši. Uznajte, kto by si nepotrpel na také uši?! :D Scotty je veľmi malinký, vhodný aj do bytu. Nie je zbytočne uštekaný, ale návštevu rád ohlási. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome so svojou rodinou. Potrebuje prítomnosť človeka! Je to veľmi milé, prítulné kontaktné psíča, ktoré sa cudzích ľudí síce zo začiatku trocha stráni, ale stačí pohladenie a užaj naberá sebavedomie. Na svoju druhú šancu čaká od decembra 2016.


Scotty je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. 


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Scottyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SCOTTY

 

1ab7 e33dScotty, geboren ca. im Jänner 2016, ist jung, klein und in seinem bisherigen Leben hat er nicht viel Gutes erlebt. Er wurde hinter der Gemeinde Velky Meder gefunden, wo man ihn, laut den Findern, aus dem Auto rausgeschmissen hat. Scotty ist in der Panik in den Wald gelaufen und die lieben Menschen sind ihm gefolgt um ihm zu helfen. Scotty hat sich mit Zähnen gewährt und wollte sich nicht fangen lassen. :( Zwei Tage hat es gedauert bis er dann mit einem Abfangstock abgefangen wurde, anders ging es nicht. Im Tierheim, in der Sicherheit ist er plötzlich ein liebevoller Hund aus ihm geworden. Als wir dachten, dass alles gut sein wird, ist Scotty an Parvovirose erkrankt. :( Zwei Wochen dauerte die Behandlung an der Klinik, es sah schon sehr hoffnungslos auch, aber er hat es geschafft! Wir wissen nicht weshalb ihn jemand so losgeworden ist, aber der Blöder hat keine Ahnung, was für ein wunderbarer Hund es rausgeschmissen hat… Scotty ist sehr dankbarer kleiner Hund, er hängt an den Menschen und braucht unbedingt seine Familie. Er sucht Familie, die ihn niemals verlassen wird und die ihm ein wunderbares und glückliches Leben gibt. Die Leine beherrscht er sehr gut, die Spaziergänge fangen an ihm Freude zu machen. Andere Hunde stören ihn nicht. Er ist sehr klein, in die Wohnung geeignet. Falls er zu einem Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem ganzjährlichem Wohnen im Haus mit der Familie. Er braucht die Gegenwart des Menschen!. Auf seine zweite Chance wartet er seit Dezember 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand