ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca 20-25 kg

 

Šteňúch ROCKY hľadá domov


Rocky, narodený cca júl 2019, sa našiel v Bratislave na smetisku :( Áno, dobre čítate, niekto ho vyhodil ako odpad! Pýtate sa prečo? Tak na toto nikdy nebudeme vedieť odpovedať, nikdy takéto správanie nepochopíme :( Našla ho Alena, ktorá si ho hneď prichýlila a rozhodla sa mu nájsť ten najlepší domov. Ale.. Rocky jedného dňa začal krívať, takže smer veterina. Ukázalo sa, že mu nožičky rastú rýchlejšie, ako chrupavky stíhajú dorásť, veľmi to bolí a bez zákroku by bol celý život handicapovaný :( Rocky sa teda utekal prekrásne nafotiť k úžasnej Ali Violet, na občianku predsa nemôže dať foto s obväzmi, a na druhý deň šup na sál. Podstúpil obojstranný zákrok - korekčnú osteotomiu lakťovej kosti (PUO- proximal ulnar osteotomy). Museli mu jednoducho narezať obidve predne nohy, resp. kosti, inak by kríval a trpel celý život. Auuu :( Operáciu má úspešne za sebou a dnes už ani nevie, že sa mu niečo robilo a je pripravený nakuknúť do svojej novej rodiny. Rocky mal obrovské šťastie v nešťastí. Bude mať šťastie opäť a nájde si milujúci domov? Ešte je malý, ale rastie ako z vody a v dospelosti bude mať cca 20-25kg. Rocky je klasický šteňúch, hravý, veselý, a ke´d mu neurčíte pravidlá, určí si ich sám :) Je naučený žiť v spoločnosti psíkov, ale veľkých psíkov rád vyšteká. Miluje spoločnosť detí, je naučený na život v dome, ale rád si zabehá a zaúraduje aj na záhrade. Má dokonale zvládnuté hygienické návyky, vodítko zvláda tiež bez problémov. Veľmi rýchlo a rád sa učí, je pozorný a baví ho to. Hľadá si aktívnejšiu rodinku, ktorá ho bude nadovšetko ľúbiť, správne viesť a zabezpečí mu spokojný život. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale aspoň kým je malý, musí bývať v dome. Pri pravidelnom venčení a dostatku pohybu si však určite zvykne aj na pohodlie gauča v byte. Prosíme len seriózny záujem!

PODMIENKA ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!


Rocky je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl, alebo volajte na 0905/836-661
V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Rockyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROCKY

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand