ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca apríl 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca do 6-7kg

 

Torpédo ROBIN hľadá domov


Robin, narodený cca apríl 2017, je s veľkou pravdepodobnosťou Ronjin braček. Zbavili sa krutým spôsobom, jednoducho a bez váhania prehodili do útulku spolu s ďalším šteniatkom. Robin je úžasný, živý mládenec, ktorý sa snáď nezastaví ani pri jedení :) Je to veselá kôpka energie a radosti. Hľadá si aktívnu rodinu, ktorá bude mať dostatok času na jeho dôslednú výchovu, dopraje mu rôzne aktivity a intenzívne prechádzky. Robin je v dočasnej opatere, kde sa krásne učí hygienickým návykom. Žije v spoločnosti iných psíkov, je zvyknutý aj na mačky. K ľuďom je veľmi prítulný, priateľský, priam lepivý :) V novom domove by asi uvítal psieho parťáka na naháňačky a šantenie, ale nie je to podmienka. Robin je malinký, vhodný aj do bytu. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Je vhodný aj k deťom. Robin čaká na svoju druhú šancu od augusta 2017.

PODMIENKOU ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!!!

Robin je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905/114-240


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Robina (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ROBIN

 

1ab7 e33dRobin, geboren ca. im April 2017, ist wahrscheinlich Bruder von Ronja. Man hat sie einfach über den Zaun ins Tierheim geworfen. Robin ist ein toller, lebhafter Bub, der nicht mal beim Essen stehen bleibt. Er ist ein Haufen von Energie und Freude. Er sucht eine aktive Familie, die genug Zeit für seine Erziehung haben wird, viel mit im spazieren geht und verschiedene Aktivitäten macht. Robin ist in PS, wo er die Hygiene lernt. Er lebt mit anderen Hunden zusammen und ist auch auf Katzen gewöhnt. Zur Menschen ist er lieb, freundlich, sogar klebrig. Im neuen Zuhause würde er sich über einen vierbeinigen Kumpel freuen, ist aber keine Bedingung. Robin ist klein, geeignet in die Wohnung. Falls er in einen Haus adoptiert werden sollte, dann nur mit dem ganzjährlichem Wohnen im Haus. Er ist auch zu den Kindern geeignet. Robin wartet auf seine zweite Chance seit August 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand