ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: 18.04.2012
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 65 cm
  • Váha / Gewicht: 35 kg

 

Nechcený MORTHY hľadá domov


Morthy, narodený 18.04.2012, sa našiel medzi dedinami za Okočou. S obrovskou radosťou a oddane nastúpil do auta, ktoré sa pri ňom zastavilo. Radosť z našej strany bola ešte väčšia keď sme zistili, že má čip, a dokonca registrovaný. Ihneď bol evidovaný majiteľ kontaktovaný, ktorý sa ale vyjadril, že on žiadneho psa nemá, že ho daroval pred rokom do nejakej firmy, máme volať tam. Samozrejme hneď sme tak urobili, kde nám obratom oznámili, že im žiadny pes nechýba, nechcú ho a nevedia o ňom nič.. Na druhý deň nám zavolal späť majiteľ firmy, že si predsa len spomenul na psa, ale im už nepatrí, lebo ho darovali ďalej. Dostali sme ďalšie telefónne číslo, na ktorom nám bolo oznámené, že ani tretí "majiteľ" o psa záujem nemá, nechce ho.. Takto dostal Morthy na svoje štvrté narodeniny, namiesto torty, koterec v útulku :( Ale dostal aj x-tú šancu na dobrý život a pri výbere jeho rodiny budeme veľmi prísny, aby sa mu už v nikdy nestalo, že skončí na ulici. Je neskutočne oddaný, priateľský, prítulný a kontaktný. Na človeka vôbec nezanevrel, práve naopak. Dokáže sa na neho nalepiť, užíva si každé jedno pohladenie a milé slovo. Prechádzky má veľmi rád, vodítko pozná. Je poslušný, ale aktívnejší, takže bude potrebovať dostatok pohybu. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom a nie štekačom na dvore! Prítomnosť iných psíkov mu v podstate neprekáža, ale ak by sa mal adoptovať k druhému psíkovi, určite ich bude treba najprv zoznámiť. Morthy je v útulku od apríla 2016.


Morthy je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.

V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Morthyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: MORTHY

 

1ab7 e33dMorthy, geboren am 18.04.2012, wurde zwischen zwei Dörfern hinter Okoca gefunden. Als wir anhielten und die Tür öffneten sprang Morthy sehr gerne zu uns herein. Bei unserem ersten Checkup stellten wir gemeinsam mit dem Tierarzt freudigerweise fest, dass Morthy gechipt war und sogar registriert. Wir riefen direkt die Besitzer an, um ihnen die Nachricht zu überbringen, dass wir ihren Hund unversehrt bei uns aufgenommen haben, doch die Familie erklärte uns, dass sie keinen Hund haben und ihn vor einem Jahr einer Firma geschenkt haben. Diese Firma hat ihn wieder weiter geschenkt. So hat Morthy zum 4. Geburtstag statt einer Torte ein Tierheim als Geschenk bekommen. Dadurch hat er auch Chance zum neuen leben bekommen. Die Auswahl der Atoptivfamilie wird sehr streng sein. Wir wollen vermeiden, dass er so was noch Mals erleben muss. Morthy ist ein Goldstück, er ist sehr freundlich, möchte um jeden Preis gefallen, schmust für sein Leben gerne und ist unsagbar weich und zärtlich. Morthy genießt jedes Streicheln und jedes freundliche Wort von uns. Morthy läuft super an der Leine und mag Spaziergänge sehr gerne. Auch zu Kindern könnte Morty problemlos dazu genommen werden. Zwinger- oder Kettenhaltung kommen für ihn nicht in Frage. Falls er zu einem zweiten Hund adoptiert werden sollte, soll vorher eine Bekanntmachung sein. Morthy ist im Tierheim seit April 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand