ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca september 2019
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad cca 20kg

 

MIA s handicapom hľadá domov


MIA, narodená cca september 2019, sa našla so svojim bratom (už adoptovaný) v Ižope. Miušku sa veľmi snažili "zlikvidovať" ale našťastie prišla "iba" o očko. V dôsledku silného úderu alebo kopanca sa jej zlomila sánka a následne jej kosť z vnútra prepichla oko :( A keby to nebolo dosť, dostala aj do bruška taký kopanec, že jej praskol vaječník a aj na maternici mala nález, takže sa okamžite musela zoperovať :( Je to tragické, ale to je už našťastie minulosť. Miuška pozerá už len budúcnosť, v ktorej vidí svoju vysnívanú rodinu. Je to aktívne, priateľské dievčatko, ktoré sa teší každému psíkovi a ľudí zbožňuje. Zo začiatku je trocha viac opatrná, ale stačí jediné pohladenie, aby ste si ju získali. Je dosť energická a tak si hľadá aktívnu rodinku, ktorá jej dopraje dostatok pohybu, prípadne rôzne aktivity. Je nekonfliktná, vyrovnaná, poslušná, ale ako každý mladý psík, tak aj Mia má "svoje dni" :D Hľadáme jej domov s prístupom do domu. Veľmi rada sa naháňa na dvore ale je zvyknutá spať a oddychovať v teple domova, takže toto bude podmienkou aj naďalej. Predpokladáme, že v dospelosti bude väčšieho stredného vzrastu. Miuška mala už niekoľko záujemcov, ale akosi sa už nikto viac neozval :( Na svoju druhú šancu čaká od novembra 2019.


Mia je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Miu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: MIA

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand