ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2012
  • Rasa / Rasse: nemecký ovčiak
  • Výška / Größe: 68 cm
  • Váha / Gewicht: 37 kg

 

Dokonalý MACO hľadá domov


Maco, narodený cca december 2012, k nám prišiel z Kútnikov, po smrti svojho milovaného majiteľa. Je na ňom vidieť, že celý život bol milovaný a vedený správnym smerom. Je vyrovnanej povahy a miluje ľudí. Maco je nekonfliktný, ale ostražitý, zdravo sebavedomý a odvážny vlčiak, ktorý si svoju rodinu dokonale postráži, ale potrebuje v nej byť plnohodnotným členom. Vie sa veľmi naviazať na človeka, určite nie je vhodný niekam do firmy na stráženie, kde by bol väčšinu času sám. Je veľmi ľahko ovládateľný, pozorný a učenlivý. Vodítko mu nerobí problém, prechádzky si veľmi užíva, aj si na ne dosť potrpí :) V spoločnosti psíkov si vie presadiť svoje, je skôr samotársky typ, ale to neznamená, že by nemohol mať pokojnejšiu psiu kamošku :) Maco si hľadá bývanie pri rodinnom dome, kde by mal svoj dvoj, svoj raj, ale potrebuje celoročný kontakt s človekom. Je v najlepšom veku, je kľudný, ale stále energický a aktívny :) Maco čaká na svoju druhú šancu od decembra 2017.


Maco je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Maca (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: MACO

 

1ab7 e33dMaco, geboren ca. im Dezember 2012, ist zu uns nach dem Tod seinen geliebten Besitzer gekommen. Es ist zu sehen, dass er sein ganzes Leben geliebt und richtig erzogen wurde. Er liebt die Menschen. Ist konfliktlos, gesund selbstbewusst und mutig, seine Familie wird er bewachen. Er soll aber ein Familienmitglied sein. Er kann sich sehr an den Mensch binden, sicher ist er nicht für eine Firma als Wachhund geeignet. Er ist aufmerksam und lernt leicht. Die Leine beherrscht er und liebt die Spaziergänge. In der Gesellschaft von anderen Hunden kann er seinen Willen durchsetzen. Er ist lieber alleine aber eine ruhige Hündin neben sich könnte nicht schlecht sein. Maco sucht neues Zuhause bei einem Haus, braucht aber Kontakt mit der Familie. Er ist im besten Alter, ist ruhig aber immer noch energisch und aktiv. Maco wartet auf seine zweite Chance seit Dezember 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand