ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2018
  • Rasa / Rasse: maďarská vyžla
  • Výška / Größe: 53 cm
  • Váha / Gewicht: 18 kg

 

Úžasná HOLLY hľadá domov


Holly, narodená cca január 2018, sa našla v areáli jednej firmy, Dolnom Bare. Zrejme tam bola prehodená (nemala sa tam ako inak dostať) cez vysoký plot, vychudnutá, smädná a – zranená! Chrbát krivý, ľavá zadná končatina bezvládna, tenká ako palička, svaly totálne atrofované :( Okamžite sme jej utekali na pomoc, Betka ju vzala do bezpečia a následne na kliniku.  

Špecialista na ortopédiu zistil už niekoľko mesiacov staré zranenie panvy, ktorá je na jednej strane totálne vykrivená. Zranenie, pravdepodobne po zrážke s autom, sa stalo v prvých mesiacoch jej života. Rastom sa posunutie panvy ďalej zhoršovalo a krivá poloha fixovala. Holly musela vytrpieť veľké bolesti a určite sa dlhú dobu nehýbala alebo len plazila. Zadná končatina stratila svalstvo, ostala temer nefunkčná.

Holly má za sebou operáciu kolena, ktorá dopadla veľmi dobre. Krásne sa dáva dokopy. Ona vlastne ani nevie, že sa jej niečo stalo, teší sa zo života :) Je to prítulné, oddané a nežné stvorenie, ktoré lipne na človekovi. Miluje ho bezpodmienečne a za piškotu by mu aj modré z neba zniesla :) Je nekonfliktná, znášanlivá so psíkmi aj fenkami. Vodítko ovláda dokonale a osvojila si už aj hygienické návyky. Holly nude pravdepodobne vždy krívať, ale nemala by mať bolesti a jej minulosť by nemala mať dopad na budúcnosť. Z energie a radosti zo života jej to však vôbec neuberá :) Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom, kde ju budú milovať takú, aká je :) Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by prípadne mohla mať aj psieho kamoša, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Holly čaká na svoju druhú šancu od augusta 2018.


Holly je očkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Holly (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: HOLLY

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand