ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 41 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Šibal FRANKY hľadá domov/sucht Zuhause


Franky, narodený cca október 2013, je mladý psík psík, ktorý sa pritúlal do dvora k jednej rodine v neďalekej dedine. Je to zatiaľ taký malý, nevychovaný, pojašený šibal, ktorý by len behal a hral sa :) Ľudský kontakt ho upokojuje, ale treba sa mu naozaj veľa venovať. Hľadá si aktívnu rodinu, ktorá na neho bude mať dostatok času, bude s ním chodiť na dlhé prechádzky a učiť ho novým a novým kúskom :) Franky by uvítal rodinný dom s veľkou záhradou, kde by sa mohol do sýtosti šantiť. Potešil by ho aj parťák na hranie, alebo práve naopak, on by bol ideálnym parťákom pre druhého psíka/fenku. Franky je veľmi kontaktný, prítulný, pozorný a oddaný. Pri správnej výchove z neho bude zaručene veľmi dobrý pes a spoločník. Franky ovláda vodítko bez problémov, veľmi rád sa prechádza a spoznáva okolie. Prítomnosť feniek mu neprekáža, psíkov treba vyskúšať individuálne. V útulku je od decembra 2014.


Franky je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Frankyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: FRANKY

 

1ab7 e33d

 FRANKY geboren cca im Oktober 2013 ist ein junger Hund den fand eine Familie bei ihrer Tür in Nachbar Ort. Er ist noch ein kleiner ungezogener und verrückter Hund der nur spielen und herumirren will. Menschen kontakt Beruhigt ihm aber man muss sich ihm viel widmen. Er sucht eine aktive Familie die für ihn genug zeit hat er liebt lange Spaziergänge und lernt sehr gerne neue tricks... Franky wurde gerne in einen Haus mit großen hof wohnen wo er genug platz für spielen hat. Er wurde gerne einen Kameraden zum spielen haben bzw. er wurde ein idealer spiel Kamerad für einen andern Hund-in sein. Er ist sehr kontaktfreundlich, lieb und treu. Bei guter Führung wird von ihn der beste Geselle. Auf der Leine zu gehen meistert er bestens und spaziert sehr gerne. Mit Hündinnen hat er keine Probleme die Hunde wählt er individuell. Im Tierheim ist er von Dezember 2014.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand