ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca júl 2013
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 47 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Tanečník FOX hľadá domov/sucht Zuhause


Fox, narodený cca júl 2013, sa s veľkou pravdepodobnosťou narodil a žil celý život na ulici. Do útulku prišiel so svojou (pravdepodobne) maminou Pipi z obce Okoličná na Ostrove. Fox pred príchodom do útulku vôbec nepoznal človeka. Bál sa každého pohybu, dotyku, slova... Za pár týždňov sa však Fox natoľko osmelil a začal dôverovať, že sme ho už vedeli vziať von na vodítku. Veľmi sa bál, bol vyplašený, ale bol pri ňom človek a už v ňom videl oporu a bezpečie. Fox je napriek svojej plachosti veľmi prítulný a kontaktný psík a určite sa z neho stane oddaný spoločník v novom domove. Fox nikdy neprejavil ani najmenšiu známku agresivity pri manipulácii. Je to poddajný, pokorný, submisívny fešák, ktorý dokáže v koterci pretancovať hoci aj celý deň, aby na seba upútal pozornosť. Fox si bude vyžadovať trocha trpezlivosti a pochopenia, ale určite sa oplatí zapracovať s ním. Prítomnosť psíkov ani feniek mu neprekáža. Je vhodný aj k deťom, ale nie k najmenším. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Ak by sa mal adoptovať do bytu, treba počítať s tým, že naučiť ho na vodítko, aby sa mohol venčiť vonku, bude chvíľu trvať. Fox si na človeka zvykol veľmi rýchlo, a veľmi rýchlo sa osmelil. Určite si poradí aj v novej rodine, kde sa budú venovať len jemu a nebude sa musieť deliť o lásku s diesiatkami iných psíkov. V útulku je od júla 2015.


Fox je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Foxa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC : TATRSKBX
Heslo: FOX

 

1ab7 e33d

 Fox, geboren ca im Juli 2013 wurde wahrscheinlich an der Strasse geboren und hat das ganze Leben dort verbracht. Ins Tierheim ist er mit seiner (wahrscheinlich) Mutter Pipi aus Okolicna na Ostrove gekommen. Bevor er ins Tierheim gekommen ist, hat er gar nicht den Mensch gekannt. In ein paar Wochen hat er sich beruhigt und wir konnten ihn sogar an der Leine spazieren nehmen. Er hatte grossen Angst aber er hat schon bemerkt, dass ein Mensch bei ihm ist, der ihm Unterstützung und Sicherheit gibt. Fox ist trotzt seiner Ängstlichkeit sehr lieb und er wird ganz bestimmt ein treu ergebene Freund in neuem Zuhause werden. Er war niemals aggressiv bei der Manipulation mit ihm. Er ist sehr nachgiebig, demutsvoll und er kann den ganzen Tag durchtanzen, nur damit er ihre Aufmerksamkeit gewinnt. Er wird bisschen Geduld und Verständnis brauchen, aber sicher lohnt es sich mit ihm zu arbeiten. Zusammensein mit anderen Hündinnen und Rüden macht ihm nichts aus. Er ist auch zu den Kindern geeignet, aber nicht zu den Kleinsten. Es wäre ihm gut beim Familienhaus aber ausschliesslich mit ganzjährigem Zugang zur Familie. Falls er in Wohnung adoptiert werden sollte, muss man damit rechnen ihn an die Leine zu gewöhnen, was etwas dauern wird. Fox hat sich an die Menschen schnell gewöhnt und wurde auch schnell mutvollerer. Im Tierheim ist er seit Juli 2015.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand