ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2016
  • Rasa / Rasse: bišon
  • Výška / Größe: 30 cm
  • Váha / Gewicht: 6 kg

 

Svojský FALCON hľadá domov


Falcon, narodený cca január 2016, sa našiel spolu s Tally na cintoríne v Sokolciach. Falcon mal na krku starý, špinavý obojok s obrovskou karabínou a kusom reťaze.. :/ Bišon na stráženie, to je také "Slovenské"! Nechceme si predstaviť aký musel mať život, ale výchovy sa mu veľa žiaľ neušlo. Falcon by neskutočne rád prejavil svoju milujúcu, krotkú, radostnú "bišonovskú" povahu, ale nevie ako. Vie, že človeka miluje a chce ho nadovšetko, ale na druhej strane mu v tom bráni strach z neho. Falcon sa nehanbí ukázať zúbky keď sa zľakne, alebo sa má diať niečo, čo nepozná. V tom momente sa ale uvedomí a odprosuje sa. Je úplne stratený v tomto svete, ale veríme, že sa nájde so svojou rodinou, ktorá mu pomôže zorientovať sa a zabudnúť na všetko zlé, čo musel chudák zažiť. Nepotrebuje nič iné ako lásku a trpezlivosť. Je rozkošný a akonáhle začne dôverovať, lepí sa na človeka a oblizuje ho. Prudké pohyby ho však vedia stále rozhodiť :( Falcon si hľadá rodinu, ktorá už má skúsenosti so psíkmi, bude mať dostatok trpezlivosti k odbúraniu jeho strachu a povedie ho správnym smerom. Na vodítku sa prechádza ukážkovo, prechádzky miluje. Je vhodný do bytu, len bude treba doladiť hygienu. Ak by sa mal adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. K deťom určite nie je vhodný, ale spoločnosť iných psíkov si veľmi užíva. Falcon čaká na svoju druhú šancu od januára 2018.

Falcon je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Falcona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: FALCON

 

1ab7 e33dFalcon, geboren ca. im Jänner 2016, wurde gemeinsam mit Tally auf dem Friedhof in Sokolce gefunden. Er hatte ein altes Halsband mit Stück Kette gehabt. Bichon als Wachhund, typisch slowakisch! Wir wollen uns gar nicht vorstellen wie er gelebt hat. Erziehung hat er nicht viel bekommen. Falcon würde seine Bichonnatur sehr gerne zeigen, weiss aber nicht wie. Er liebt den Mensch aber hat auch grosses Angst. Falcon zeigt auch die Zähne wenn er Angst hat. Sofort aber abbittet er. Er ist total verloren in dieser Welt, wir hoffen sehr, dass er seine Familie, die ihm helfen wird auf alles böse zu vergessen, findet. Er braucht nur Geduld und Liebe. Plötzliche Bewegungen machen ihm Angst. Er sucht Familie, die ihm hilft all dieser Angst zu überwinden, die genug Zeit für ihn haben wird. An der Leine geht er sehr schön, die Spaziergänge liebt er. Er ist in die Wohnung geeignet, nur an der Hygiene muss noch gearbeitet werden. Falls er zum Haus adoptiert werden sollte, nur mit den ganzjährlichem Wohnen im Haus. Zu den Kindern ist er nicht geeignet, andere Hunde mag er. Falcon wartet auf seine zweite Chance seit Jänner 2018.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand