ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca august 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 50 cm
  • Váha / Gewicht: 18 kg

 

Parťáčka ENYA hľadá domov/sucht Zuhause

ENYA sa našla :)

PROSÍME O MAXIMÁLNU POZORNOSŤ!!!
__________________________________________________________
AKTUÁLNE: Enya bola pravdepodobne videná v Hrubej Borši!!!!! Prosíme, ak ste z okolia, a zazreli by ste ju, volajte NONSTOP na 0901 73 88 78
___________________________________________________________
Vieme, že je toho teraz veľa, ale stratila sa táto fenka, kríženec, výška po kolená, neagresívna, plachá. Stratila sa v obci Jelka, pravdepodobne v dôsledku delobuchov. Je to mladá fenka, vyplašená,vo Veľkom svete. Prosím, ak máte AKÉKOĽVEK informácie, volajte NONSTOP na 0901 73 88 78. Počúva na meno ENYA (EŇA). NALEZCOVI ODMENA 150 EUR!!
A keď to vyznie aj trochu morbídne, nech..ale musíme vedieť čo sa s ňou stalo, takže vás aj prosím, pokiaľ ste niekde našli aj iba jej telíčko, zavolajte aj tak. MUSÍM VEDIEŤ, ČO S NOU JE! Trápime sa pre ňu. 


Enya je poslednou zo 4 súrodencov, ktoré k nám ešte začiatkom jesene prišli do útulku. Všetci už našli domov, len ona stále čaká. Tým, že mala možnosť vyrastať v rodine u dočasnej opatrovníčky, naučila sa správať ako dáma. Enya je plne socializovaná, zvyknutá na chod domácnosti, zvyknutá na psíky, mačky. Ľúbi najmä spoločnosť malých detí, lebo vie, že im vždy niečo dobré padne z ruky V správaní (nielen) k deťom je však nežná a opatrná, neskáče, nezhadzuje. Enya sa rada hrá s loptičkou, takmer ovláda aport a vie povely sadni, nesmieš, ostaň, fuj... Vie krásne chodiť na vodítku aj bez neho. Keďže jej v žilách koluje krv nemeckých ovčiakov, je inteligentná, učenlivá a dobre sa s ňou pracuje. Svoje si vie aj postrážiť. Enya má hygienické návyky , takže kľudne môže ísť aj do bytu. Vnútri nič neničí, maximálne tak nosí do pelechu papuče a topánky - asi aby sa rýchlejšie zaspávalo . Enya je už teraz neskutočne verný a oddaný spoločník.
___________________________________________________

Enya je asi dvojmesačné šteniatko od Emily, ktoré sa našlo v neďalekej dedine spolu so súrodencami a maminou. Je to veľmi veselá, hravá a čulá fenka, ktorá bude zaručene aktívnym členom Vašej rodiny. Je učenlivá, pozorná a pri správnej výchove bude určite veľmi poslušná. Enya zdolala prvé kroky na vodítku, ktoré jej nerobili ani najmenší problém :) Samozrejme je ešte trocha pojašená, ale len tak "šteniatkovsky" :) Predpokladaný vzrast v dospelosti bude cca 20-25kg. Ideálne ba sa jej bývalo pri rodinnom dome so záhradkou, kde sa môže vybehať a určite si Vás v dospelosti aj rada postráži. Enya je plne socializované, spoločenské šteniatko, inteligentné, učenlivé. Už teraz ovláda pár povelov a rýchlo sa učí nové. Rada sa túli a vyhľadáva spoločnosť ľudí. S inými psíkmi a fenkami vychádza bez problémov, rovnako jej nevadia ani mačičky. Taktiež vhodná k deťom, neskáče, vie sa správať, aj teraz žije v domácnosti s dvojročnou slečnou.


Enya je odčervená, očkovaná a čipovaná, kastrovaná.


V pripade, že Vás toto veselé šteniatko zaujalo, kontaktujte nás na 
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Enyu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: ENYA 

 

1ab7 e33d

 Enya ist die letzte von 4 Geschwistern,die Anfang Herbst zu uns kamen.Sie ist noch die letzte,die auf ein liebevolles Zuhause wartet.Bis jetzt fand sie bei einer unseren Mitarbeiterin Unterschlupf-so kommt es,dass sie sehr wohlerzogen,sozialisiert,an Kinder und andere Hunde gewohnt ist.Besonders liebt sie Ballspiele und apportiert leidenschaftlich gern.Da in ihren Adern Schäferhundblut fliesst,ist Enya besonders intelligent und lernfähig,die Arbeit und Beschäftigung mit ihr sind sehr leicht und machen auch sehr viel Spass.Im Haushalt benimmt sie sich besonders brav und diszipliniert,Schlapfen und Schuhe zerreist sie nicht,vielmehr nimmt sie die in ihr Hundebett zum Kuscheln mit.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand