ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2017
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 10 kg

 

Rozkošný CHIPO hľadá domov


Chipo, narodený cca január 2017, sa našiel v obci Milinovice. Chvíľku pobudol v dočasnej opatere, kde sa naučil žiť v spoločnosti iných psíkov. Chipo je aktívne šidielko, ktoré si hľadá aktívnu rodinu. Jeho Jack Russel teriér gény potrebujú veľa intenzívneho pohybu :) Na druhej strane si však Chipo veľmi rád poleňoší na gauči, alebo ideálne na kolenách svojho pánička :) Je to veľmi komunikatívny a pozorný mladúch, ktorý sa veľmi rád a rýchlo učí. Zaujíma ho úplne všetko nové :) Je veselý, hravý, nekonfliktný, ale bude potrebovať dôslednú výchovu, aby z neho vyrástol vyrovnaný a zdravo sebavedomý psík. Je znášanlivý so psíkmi aj fenkami, štvornohého parťáka uvíta aj v novej rodine. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky sa mu veľmi páčia (čím zábavnejšie, tým lepšie) :) Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, kde by mal dostatočný priestor na pohyb, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Chipo potrebuje ľudskú spoločnosť, nie je vhodný výhradne na dvor. Ak by sa mal adoptovať do byt, bude mu treba zabezpečiť dostatok pohybu. Chipo čaká na svoju druhú šancu od júla 2017.


Chipo je odčervený, očkovaný, čipovaný a pred adopciou bude kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Chipa (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: CHIPO

 

1ab7 e33dChipo, geboren ca. im Jänner 2017, wurde in Milinovice gefunden. Eine Weile war er in PS, wo er sich auf andere Hunde gewöhnt hat. Chipo sucht sich eine aktive Familie. Seine Jack Russel Terrier Gene brauchen viel von intensiver Bewegung. Aber er liegt gerne am Sofa oder am Knie von seinem Herrchen. Er ist kommunikativ und aufmerksam, er lernt schnell und gern. Es interessiert ihn einfach alles. Er ist freundlich, verspielt und konfliktlos. Er braucht eine Erziehung um ein selbstbewusster und toller Hund zu sein. Er verträgt sich mit anderen Hunden und würde sich sicher über einen zweiten Hund in der Familie freuen. Die Leine beherrscht er problemlos, die Spaziergänge liebt er. Ideal wäre ihm in einem Haus, wo er genug Platz zur Bewegung hätte aber ausschliesslich mit dem Zugang ins Haus zur Familie. Falls er in die Wohnung adoptier werden sollte braucht er viel Bewegung. Auf seine zweite Chance wartet er seit Juli 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand