ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca marec 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 35 cm
  • Váha / Gewicht: 7 kg

 

Malinká ZITA hľadá domov


Zita, narodená cca marec 2010, sa našla vo Veľkom Mederi pri osade. S veľkou pravdepodobnosťou ju tam niekto vyložil. Nebola vôbec špinavá, ani moc plachá, čo nie zvyčajné pre psíkov z osady. Zita je kríženka špica, čo sa dokonale odzrkadľuje aj na jej povahe. Každý, kto pozná špicov vie, že je to lojálne, živé, poslušné, inteligentné plemeno, so štipkou "egoizmu" a tvrdohlavosti :) Zita je presne taká :) Miluje človeka, veľmi rada sa hladká, poslúcha na slovo, ale keď sa jej nechce, tak sa vie aj uraziť :) Samozrejme bez akejkoľvek známky agresivity! Je v najlepších rokoch, kedy už má vykryštalizovanú povahu, ale stále je tvarovateľná, učenlivá. Bola by ideálnou spoločníčkou pre starších ľudí, za ktorými by celý deň mohla cupitať. Zita je kľudná, nenáročná, ale potrebuje stanoviť hranice, aby si nemohla robiť čo sa jej zachce :) Spoločnosť psíkov ani feniek jej neprekáža, ale nevyhľadáva ju. Po hlave si nenechá skákať, tak keby mala mať psieho spoločníka, mal by byť pokojnejšej povahy. Na vodítku je zo začiatku trocha nesvoja, ale to sa doučí a osmelí sa. Ideálne by sa jej asi bývalo pri rodinnom dome, kde by mala dosť priestoru na pohyb, ale výhradne s celoročným bývaním v dome. Potrebuje kontakt s človekom, nie vhodná výhradne na dvor! Ak by sa mala adoptovať do bytu, bude treba doladiť hygienické návyky, ale Zita to isto rýchlo zvládne :) Na svoju druhú šancu čaká od februára 2018.


Zita je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Zitu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ZITA

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand