ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca október 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 55 cm
  • Váha / Gewicht: 22 kg

 

Parťáčka SANDY hľadá domov


Sandy, narodená cca október 2016, sa túlala v obci Okoličná na Ostrove. Nikto sa pre ňu neprihlásil, tak jej hľadáme nový domov. Sandy je mladé energické dievčatko, ktoré si hľadá aktívnu rodinu. Je to pravdepodobne kríženec labradora. Má úžasnú priateľskú povahu, je spoločenská, kontaktná a zdravo (vlastne niekedy až príliš) sebavedomá :) Je nekonfliktná, nemá problém so psíkmi ani fenkami, ale vie sa dosť drzo hrať, takže by ju dominantnejší kamarát nemusel zvládnuť. Bude potrebovať dotiahnuť výchovu, ale pôjde jej to hravo :) Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky sa jej veľmi páčia. Občas si trocha poskáče a chce ísť vlastným smerom, ale ľahko si nechá dohovoriť :) Keď sa bude krásne usmerňovať, bude z nej super parťáčka aj k deťom. Ideálne by sa jej bývalo pri rodinnom dome, kde by mohla mať dostatok pohybu na záhrade, ale potrebuje mať celoročný prístup k svojej rodine. Sandy nie je strážny pes, je to člen rodiny. Sandy čaká na svoju druhú šancu od septembra 2017.


Sandy je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Sandy (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SANDY

 

1ab7 e33dSandy, geboren ca. im Oktober 2016, wurde in Okolicna na Ostrove gefunden. Keiner meldete sich zu ihr, also suchen wir ihr ein neues Zuhause. Sandy ist ein kleines energievolles Mädchen, die eine aktive Familie sucht. Sie ist wahrscheinlich ein Mix von Labrador. Sie ist freundlich, kontaktlieb und selbstbewusst (manchmal zu viel). Sie ist konfliktlos, hat kein Problem mit anderen Hunden, spielt manchmal frech, ein dominanterer Kumpel könnte mit ihr Problem haben. An der Erziehung muss noch gearbeitet werden aber es wird leicht. Die Leine beherrscht sie problemlos, die Spaziergänge gefallen ihr. Unter richtiger Führung wird sie ein toller Kumpel auch zu Kindern. Ideal wäre ihr bei einem Haus mit viel Bewegung im Garten aber sie braucht den ganzjährlichen Zugang ins Haus zur Familie. Sandy ist kein Wachhund, sie ist ein Familienmitglied. Sandy wartet auf ihre zweite Chance seit September 2017.

 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand