ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

 

tierwald logo

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 43 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Láskyplná BONNY hľadá domov


Bonny a Clyde, narodení cca máj 2016, sú naša bullovská dvojka, naši puberťáci :) Boli nájdení v osade neďaleko obce Sokolce, odkiaľ nám ich nahlásil pán starosta a požiadal nás o pomoc. Nakoľko sa pre nich nenašla dočasná opatera, museli chvíľku počkať, kým sa neuvoľnilo miesto v útulku. Pre Bonny prišla pomoc v poslednej chvíli, nakoľko dostala od kliešťov babeziózu a pri preberaní od nálezcov skolabovala. Mala veľmi vysokú teplotu a naozaj mala na mále, avšak je to bojovníčka a zahanla zubatú do teplých krajín :) Bonny je na výzor nežné dievčatko, Clyde by ale s týmto nesúhlasil, nakoľko má bohaté skúsenosti s tým, ako Bonny prejavuje svoj názor. Je to klasická ženská, ktorá musí mať vždy pravdu. K ľuďom je submisívna, priateľská, avšak psy si naozaj vyberá a zatiaľ znesie vo svojej blízkosti len Clyda. Bonny je ale mladá a tak správnym prístupom isto bude možné jej drobné nedostatky, zapríčinené nedostatkom výchovy, odstrániť. Je veľmi komunikatívna a pozorná, ľudí má veľmi rada, takže s jej výchovou problém určite nebude, ak bude v správnych rukách. Bonny v žiadnom prípade nie je vhodná na dvor ako živý zvonček, musí ísť k niekomu, kto má s týmito plemenami skúsenosti a dokáže ju citlivo nasmerovať na správnu cestu. Ak by sa mala adoptovať k ďalšiemu psíkovi, bude nevyhnutné ich najprv zoznámiť! Bonny nemá problém ani s deťmi, ale kvôli jej mohutnosti určite nie je vhodná k tým najmenším. Na jej povahe sa vôbec neodzrkadľuje jej minulosť, je nekonfliktná (až na to, že musí mať vždy pravdu) a neagresívna. Nechá sa v pohode usmerniť. Vodítko ovláda bez problémov, vie sa veľmi pekne prechádzať, aj keď sa občas ešte rada zavrtí. Je aktívna, a tak si hľadá aktívnu rodinu, ktorá jej dopraje dostatok pohybu a samozrejme, už spomínanú, dôslednú výchovu. Bonny čaká na svoju druhú šancu od apríla 2017.


Bonny je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bonny (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BONNY

 

1ab7 e33d

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand