ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca máj 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 43 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

Láskyplná BONNY hľadá domov


Bonny a Clyde, narodení cca máj 2016, sú naša bullovská dvojka, naši puberťáci :) Boli nájdení v osade neďaleko obce Sokolce, odkiaľ nám ich nahlásil pán starosta a požiadal nás o pomoc. Nakoľko sa pre nich nenašla dočasná opatera, museli chvíľku počkať, kým sa neuvoľnilo miesto v útulku. Pre Bonny prišla pomoc v poslednej chvíli, nakoľko dostala od kliešťov babeziózu a pri preberaní od nálezcov skolabovala. Mala veľmi vysokú teplotu a naozaj mala na mále, avšak je to bojovníčka a zahanla zubatú do teplých krajín :) Bonny je na výzor nežné dievčatko, Clyde by ale s týmto nesúhlasil, nakoľko má bohaté skúsenosti s tým, ako Bonny prejavuje svoj názor. Je to klasická ženská, ktorá musí mať vždy pravdu. K ľuďom je submisívna, priateľská, avšak psy si naozaj vyberá a zatiaľ znesie vo svojej blízkosti len Clyda. Bonny je ale mladá a tak správnym prístupom isto bude možné jej drobné nedostatky, zapríčinené nedostatkom výchovy, odstrániť. Je veľmi komunikatívna a pozorná, ľudí má veľmi rada, takže s jej výchovou problém určite nebude, ak bude v správnych rukách. Bonny v žiadnom prípade nie je vhodná na dvor ako živý zvonček, musí ísť k niekomu, kto má s týmito plemenami skúsenosti a dokáže ju citlivo nasmerovať na správnu cestu. Ak by sa mala adoptovať k ďalšiemu psíkovi, bude nevyhnutné ich najprv zoznámiť! Bonny nemá problém ani s deťmi, ale kvôli jej mohutnosti určite nie je vhodná k tým najmenším. Na jej povahe sa vôbec neodzrkadľuje jej minulosť, je nekonfliktná (až na to, že musí mať vždy pravdu) a neagresívna. Nechá sa v pohode usmerniť. Vodítko ovláda bez problémov, vie sa veľmi pekne prechádzať, aj keď sa občas ešte rada zavrtí. Je aktívna, a tak si hľadá aktívnu rodinu, ktorá jej dopraje dostatok pohybu a samozrejme, už spomínanú, dôslednú výchovu. Bonny čaká na svoju druhú šancu od apríla 2017.


Bonny je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Bonny (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: BONNY

 

1ab7 e33dBonny und Clyde, geboren ca. im Mai 2016, sind unsere Bull Zwillingen, unsere Bubis  Sie wurden in der Nähe von Sokolce gefunden. Der Bürgermeister hat uns um Hilfe gebeten. Da keine PS frei war, mussten die beiden bisschen abwarten bis freie Plätze im Tierheim waren. Für Bonny kam die Hife in letzter Minute, den sie war voll von Zecken und krank an Babesiose. Bei der Übernahme hat sie kollabiert. Sie hatte grosses Fieber und es sah mit ihr wirklich schlimm aus. Sie ist aber eine Kämpferin und hat den Sensenmann weg gejagt  Bonny sieht wie ein zartes Mädel aus, Clyde würde damit nicht einverstanden sein, denn er weiss ganz genau wie sie Ihres durchsetzen kann. Sie ist eine typische Frau, die immer Recht haben muss. Zu den Menschen ist sie submisiv und freundlich aber die Hunde wählt sie sich aus und erträgt nur Clyde. Bonny ist aber jung und unter richtiger Führung können die Mängel in ihrer Erziehung beseitigt werden. Sie ist kommunikativ und aufmerksam, liebt die Menschen. In richtigen Händen wird die Erziehung nicht schwierig sein. Bonny ist in gar keinen Fall als lebender Klingel am Hof geeignet, sie muss nur zu jemand, der mit dieser Rasse Erfahrungen hat. Falls sie als zweiter Hund adoptiert werden sollte, dann erst nach der Bekanntmachung. Bonny hat kein Problem mit den Kindern aber wegen ihrer Grösse nicht zu den kleinen. Ihre Vergangenheit hat auf ihr keine Spuren gelassen, sie ist konfliktlos (nur muss sie immer Recht haben) und nicht aggressiv. Sie lässt mit sich arbeiten, die Leine beherrscht sie problemlos. Sie ist aktiv und sucht eine aktive Familie, die ihr genug Bewegung gibt und eine richtige Erziehung. Bonny wartet auf ihre zweite Chance seit April 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand