ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca december 2013
  • Rasa / Rasse: stredoázijský ovčiak
  • Výška / Größe: 75 cm
  • Váha / Gewicht: 65 kg

 

Macko TEDDY hľadá domov/sucht Zuhause


Teddy, narodený cca december 2013, je (ešte) vyplašený mojkavý macko. Napriek svojej mohutnosti sa stále správa ako malé šteniatko. S ľuďmi sa kamaráti veľmi rýchlo a rád ich volá na naháňačku :) Uteká, poskakuje od radosti a usmieva sa, čo vyzerá ako keby ukazoval zúbky :) Pravdepodobne takto vyzýval ku hre aj okoloidúcich na ulici, ktorí sa ho samozrejme báli. Našiel sa však dobrý človek, ktorý si Teddyho prichýlil, ostať však mohol iba krátky čas, lebo ako každý SAO, aj Teddy si svoje územie začal natoľko strážiť, že sa rozutekali nielen psi ale aj hydina :) Pravdepodobne sa mu počas jeho života veľa ľudského kontaktu neušlo, dlho sme sa totiž len učili, ako sa správať k človekovi. Teddy asi ešte ani obojok na sebe nikdy nemal, akonáhle ho uvidí, vyplaší sa a rád si aj zafrfle. Macko by súrne potreboval skúseného človeka, ktorý ho naučí fungovať v rodine. Stredoázijský ovčiaci sú na psov viac dominantní a toto nie je inak ani u Teddyho. Svojou vyrovnanou povahou by mohol bývať aj v byte, ale potrebuje veľký priestor na pohyb, takže ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome s veľkou záhradou. Teddy svoju rodinu zaručene perfektne postráži, ale potrebuje prístup k rodine, aby sa plne socializoval. V útulku je od októbra 2014, urobil už veľké pokroky ale jeho výchovu treba dotiahnuť.

Teddy je odčervený, očkovaný, čipovaný a na adopciu pôjde výhradne kastrovaný.

V prípade, že Vás Teddy zaujal a máte radi výzvu ohľadom výchovy psom, kontaktujte nás na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Teddyho (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN:SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC :TATRSKBX
Heslo: TEDDY

 

1ab7 e33d

 TEDDY - geb. Dezember 2013 ist (noch)ein ängstlicher Teddybär. Im Gegensatz zu seiner Grösse benimmt er sich wie ein kleiner Welpe. Er läuft, springt herum und lächelt vor Freude, was recht lustig aussieht. Während seines bisherigen Lebens hatte er nicht viel Kontakt zu Menschen'aus diesem Grund braucht er einen erfahrenen Hundekenner, der ihn sozialisiert, ihm zeigt wie es ist in einer Familie zu leben. Aufgrund seiner Rasse ist Teddy wirklich dominant, ein richtiger und verlässlicher Wachhund. Schön für Teddy wäre ein Lebensraum vllcht in einem Familienhaus, wo er seine Pflichten als Wachhund erfüllen kann und dabei auch Kontakt zu seiner Familie hat. Teddy lebt in unserem Tierheim seit Oktober 2014, und jetzt braucht er seinen Besitzer, der seine Erziehung vollendet.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand