ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca november 2014
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 16 kg

 

Energický SPIKE hľadá domov


Spike, narodený cca november 2014, sa našiel v Dunajskej Lužnej na hrádzi. Bol bez obojku, čipu, bez akéhokoľvek označenia a vôbec nevylučujeme, že ho tam niekto úmyselne zabudol. Spike je úžasné mladé psíča, ktoré má energie za dvoch ďalších :) Je nevybúrený a pravdepodobne sa mu dôslednej výchovy nikdy neušlo. Spike je ale veľmi kontaktný a pozorný a napriek tomu, že je presvedčený, že mu patrí celý svet, sa veľmi jednoducho dá usmerniť a nechá si dohovoriť. Je to učenlivý mládenec, ktorý si hľadá aktívnu rodinu. Potrebuje veľa pohybu, aktivít, výletov a hlavne veľa pozornosti. Vodítko zvláda bez problémov, ale poslušnosť bude treba doladiť :) Spike sa totiž vždy ponáhľa, aby vždy a všade bol ako prvý. Neprekáža mu spoločnosť psíkov ani feniek, ale ak by sa mal adoptovať k druhému psíkovi, odporúčame ich najprv zoznámiť, je totiž na vrchole svojej puberty :) Je vhodný aj k deťom, ale skôr k väčším, aby im svojou húževnatosťou pri hre nechtiac neublížil. Spike je inak úplne nekonfliktný, priateľský a neskutočne láskyplný. Ideálne by sa mu bývalo pri rodinnom dome, ale výhradne s celoročným prístupom k svojej rodine. Nie je to strážny pes a nie je vhodný celoročne na dvor. Ak by sa mal adoptovať do bytu, treba počítať s jeho energiou a zabezpečiť mu dostatok pohybu, intenzívne a dlhé prechádzky. Spike čaká na svoju druhú šancu od mája 2016.


Spike je odčervený, očkovaný, čipovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Spika (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SPIKE

 

1ab7 e33dSpike, geboren ca. im November 2014, wurde am Staudamm in Dunajska Luzna gefunden. Er war ohne Halsband, Bezeichnung und Chip. Wir sind der Meinung, dass man ihn da absichtlich vergessen hat. Spike ist ein wunderbarer Jüngling, der Energie für mehrere hat :) Er ist bisschen wild, er hat wahrscheinlich keine Erziehung bekommen. Spike ist aber sehr kontaktlieb und aufmerksam. Obwohl er denkt, dass ihm die ganze Welt gehört, kann man mit ihm arbeiten, er hört zu. Er ist lernfähig und sucht eine aktive Familie. Er braucht viel Bewegung, Aktivitäten, Ausflüge und vor allem viel Aufmerksamkeit. Die Leine beherrscht er gut aber an der Erziehung soll noch gearbeitet werden. Spike eilt immer und er muss immer und überall der Erste sein. Andere Hunde machen ihm nichts aus aber falls er als zweiter adoptiert werden sollte, besser vorher bekanntmachen. Er ist auch zu den Kindern geeignet, besser zu den grösseren. Spike ist konfliktlos, freundlich und sehr liebevoll. Ideal wäre im bei einem Haus aber nur mit ganzjährlichem Zugang ins Haus zur Familie. Er ist kein Wachhund und kann nicht das ganze Jahr draussen bleiben. Falls er in die Wohnung adoptiert werden sollte, muss man mit seiner Energie rechnen und für genug Bewegung sorgen. Spike wartet auf seine zweite Chance seit Mai 2016.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand