ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2018
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: ešte porastie :)
  • Váha / Gewicht: predpoklad max do 15-20 kg

 

Šteniatko SONJA hľadá domov


Sonja a Boris, narodení cca január 2018, sú úžasní nezbedníci, ktorí sa našli v Dunajskej Strede. Niekto ich "zabudol" pred jednou firmou, kde sa schovali pod veľké trubice, čo ani náhodou nebolo pre nich bezpečné. Boli neuveriteľne špinaví, celé kožúšky mali zlepené od blata a nejakej olejovitej hmoty. Veľmi sa báli, človeka ani z ďaleka nepoznali, ale stačilo pár dní a osmelili sa až príliš :) Sú to hravé, mojkavé, veselé šteniatka, ktoré majú poriadny zmysel pre humor :) Na človeku priam lipnú. Psíkov sa zo začiatku trocha boja, vyštekávajú ich ale veľmi rýchlo sa kamarátia. Sú v dočasnej opatere, kde sa krásne socializujú, učia sa hygienickým návykom a celkom pekne zvládajú aj prechádzky na vodítku. V dospelosti budú stredného vzrastu, max do 20kg, ale možno ani toľko nie. Sonja je z dvojice tá opatrnejšia, jemnejšia, trocha viac utiahnutá, kým Boris ide do všetkej zábavy "bezhlavo" :) Obaja budú potrebovať dôslednú výchovu, stanoviť hranice, aby z nich vyrástli spokojní a poslušní psíkovia. Rodiny si samozrejme hľadajú aj samostatne. Ich rodina by mala byť aktívnejšia, mala by mať dostatok času a trpezlivosti pre ich výchovu. Určite nie sú vhodné výhradne na dvor, potrebujú byť v blízkosti človeka, byť členom rodiny. Na svoju druhú šancu čakajú od februára 2017.

PODMIENKOU ADOPCIE JE KASTRÁCIA V PRIMERANOM VEKU!!!

Sonja je odčervená, očkovaná, čipovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Sonju (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: SONJA

 

1ab7 e33dSonja und Boris, geboren ca. im Jänner 2018, sind tolle Lumpen, die in Dunajska Streda gefunden wurden. Man hat sie vor einer Firma „vergessen“. Sie haben sich unter grosse Rohren versteckt, was sehr gefährlich war. Sie waren sehr schmutzig, voll von Dreck. Sie hatten grosses Angst gehabt. Den Mensch haben sie nicht gekannt aber er reichten ein paar Tage und alles war OK. Es sind fröhliche Welpen mit grossem Sinn für Humor. An dem Mensch kleben die. Von Hunden haben sie anfangs Angst aber befreunden sich schnell. Sie sind in einer PS wo sie sich sozialisieren, lernen die Hygiene und spazieren an der Leine. Als Erwachsene werden die mittelgross, max. bis. 20 KG, oder weniger. Sonja ist vorsichtiger und zärtlicher. Boris geht in alles kopflos. Beide werden eine richtige Erziehung brauchen und sie werden brave Hunde sein. Sie suchen sich auch einzeln die Familien. Die Familie sollte aktiver sein, mit genug Zeit und Geduld für die Erziehung. Sie sind nicht nur aufs Hof geeignet, sie müssen ein Familienmitglied sein. Auf ihre zweiten Chancen warten sie seit Jänner 2018.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand