ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2016
  • Rasa / Rasse: x labrador
  • Výška / Größe: 46 cm
  • Váha / Gewicht: 20 kg

 

"Minilabík" JENNY hľadá domov


Jenny, narodená cca cca január 2016, sa našla v obci Malá Lúč. Nálezca urobil všetko pre to, aby sa dopátral k majiteľovi, ale žiaľ nepodarilo sa :( Jenny tak skončila v útulku a musela sa zmieriť so životom v koterci. Jenny ale v útulku určite nebude dlho, lebo je dokonalá :) Má vyrovnanú, kľudnú, priateľskú povahu. Je dokonalým rodinným psíkom, vhodná aj k prvopsíčkarom. Je znášanlivá so psíkmi aj fenkami. Nepotrpí si na ich spoločnosť, ale nevadia jej :) Oveľa radšej je v ľudskej spoločnosti. Je vďačná za každé pohladenie, rada sa túli a veľmi rýchlo sa kamaráti aj cudzími. Vodítko ovláda celkom pekne, neťahá, neskáče, len je ešte niekedy trocha opatrná. Prechádzky sa jej veľmi páčia ale rada si aj pobehá. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom, a bude mať na ňu dostatok času. Je vhodná aj do bytu, len bude treba doladiť hygienu :) Ak by sa mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Potrebuje byť v blízkosti človeka. Jenny čaká na svoju druhú šancu od januára 2018.


Jenny je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Jenny (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: JENNY

 

1ab7 e33dJenny, geboren ca. im Jänner 2016, wurde in Mala Luc gefunden. Der Finder hat alles versucht um den Besitzer zu finden, leider ist es nicht gelungen. Jenny musste sich auf das Leben im Tierheim gewöhnen. Sie wird da sicher nicht sehr lange bleiben, weil sie so vollkommen ist. Sie ist ruhig, freundlich. Sie ist idealer Familienhund, geeignet auch zur Menschen, die noch keinen Hund gehabt haben. Sie verträgt sich mit anderen Hunden. Sie braucht ihre Gesellschaft nicht besonders aber sie toleriert sie. Lieber ist sie mit den Menschen. Sie ist dankbar für jedes streicheln, sie kuschelt gerne und befreundet sich schnell mit den Fremden. Die Leine beherrscht sie ganz schön, zieht nicht, ist nur vorsichtig. Die Spaziergänge mag sie. Sie sucht Familie, die für sie genug Zeit haben wird und wo sie ein Familienmitglied sein wird. Sie ist in die Wohnung geeignet, aber an der Hygiene muss noch gearbeitet werden. Falls sie zu einem Haus adoptiert werden sollte, nur mit dem ganzjährlichen Wohnen im Haus. Sie braucht die Nähe des Menschen. Jenny wartet auf ihre zweite Chance seit Jänner 2018.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand