ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samec / rude
  • Narodený(á) / Geboren: cca január 2017
  • Rasa / Rasse: x labrador
  • Výška / Größe: 60 cm
  • Váha / Gewicht: 27 kg

 

Zachránený GORDON hľadá domov


Gordon, narodený cca január 2017, k nám prišiel z Okoče. Našiel sa vo veľmi zlom stave, bol extrémne podvyživený a mal žiaľ nezvratné zranenie chvosta, v dôsledku ktorého sa mu musel amputovať. Gordon vážil necelých 14 kg keď sme ho prijali, bol špinavý a úplne oddaný osudu. Doslova čakal pri ceste na koniec.. :( Našťastie sa však dočkal záchrany a dnes je z neho už vyrovnaný, zdravý a sebavedomý mladúch. Fyzicky je úplne v poriadku a už s dáva dokopy aj jeho psychika. Na cudzích ľudí je zo začiatku trocha opatrný, ale stačí chvíľka a pohladenie aby sa osmelil a začal dôverovať. Gordon je vo veku, kedy by bolo treba začať s jeho výchovou. Je ľahko ovládateľný, ale ešte viac láskou ako tréningom :) Je hravý, veselý, poslušný, k človeku submisívny. Nevadí mu spoločnosť psíkov ani feniek. Vodítko mu tiež neprekáža, vie sa už pekne prechádzať. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom. Nie je vhodný výhradne na stráženie! Gordon čaká na svoju druhú šancu od decembra 2017.


Gordon je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl

V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Gordona (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: GORDON

 

1ab7 e33dGordon, geboren ca. im Januar 2017, ist zu uns aus Okoc gekommen. Er war in sehr schlechten Zustand, er war extrem untergenehrt und hatte verletzte Rute, die amputiert werden musste. Gordon hat nur fast 14 KG gewiegt als er zu uns kam, war dreckig und völlig verlassen. Er hat auf sein Ende gewartet… Zum Glück kam eine Rettung und heute ist er ein gesunder selbstbewusster Bub. Physisch ist er in Ordnung und mit der Psychik wird es immer besser. Zur fremden Menschen ist er am Anfang noch vorsichtig aber es reicht eine kurze Weile und Streicheln und sein Vertrauen ist da. Gordon ist im Alter, in dem es Zeit ist mit seiner Erziehung anzufangen. Er lässt sich gut führen. Er ist verspiel, fröhlich, gehorsam, zum Mensch submisiv. Gesellschaft von anderen Hunden stört ihn nicht. Die Leine beherrscht er ganz gut, kann schon schön spazieren gehen. Er sucht eine Familie, wo er ein Familienmitglied wird. Er ist nicht geeignet nur zur Wache. Gordon wartet auf seine zweite Chance wartet er seit Dezember 2017. 

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand