ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca jún 2010
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 45 cm
  • Váha / Gewicht: 17 kg

 

Kamoška FIFI hľadá domov

Fifi a Kelly sú mamina s dcérou, ktoré mali doteraz super život u svojich majiteľov Žiaľ, v rodine sa u malej dcérky vyskytla taká silná alergia, okrem iného aj na psy, že už dokonca skončila na intenzívnom oddelení v nemocnici a išlo jej o život. Rodina sa s jej zdravotným stavom učí žiť a s ťažkým srdcom nás poprosili, či by sme im nevedeli pomôcť nájsť dievčatám dobrý domov, nemohli sme odmietnuť. Obe sučky zostali dočasne u majiteľov, ale nateraz sa stav dievčatka zhoršil natoľko, že sme Kelly a Fifi museli vziať do útulku.

Fifi narodená jún 2010, je staršia z dvojice, a je aj väčšia, asi ako beagle. Je to veľmi milá, priateľská sučka, rada sa hladká a je zvyknutá aj na iné domáce zvieratá, takže mačky ani hospodárske zvieratá jej vadiť nebudú. Vodítko ovláda bez problémov, prechádzky si veľmi užíva. Pri manipulácii nikdy na človeka nezareagovala podráždene, alebo agresívne, je zvyknutá na deti, takže v nej nájdete ideálneho člena rodiny. Nakoľko celý život žili na dvore, asi budú vďačné za voľný pohyb, nie je však vylúčené, že si zvyknú aj na pobyt vnútri, keďže vyhľadávajú ľudskú spoločnosť.


Fifi je odčervená, očkovaná, čipovaná, kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo volajte na 0905 507 847


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Fifi (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: FIFI

 

1ab7 e33dFify und Kelly sind Mutti und Tochter, die bis jetzt ein wunderbares Leben hatten. Fifi ist 6 Jahre alt und Kelly 4 Jahre alt. Kelly war der einzige Welpe von Fify, die beiden sind eng aufeinander gebunden. Leider in der Familie ist zur schweren Allergie bei einem kleinen Kind gekommen und die Familie ist nur mit blutendem Herz gezwungen die beiden wegzugeben. Die Allergie war so stark, dass das Kind im Krankenhaus ums Leben kämpfen müsste. Die Familie hat uns gebeten ein sehr gutes neues Zuhause für die beiden Mädels zu finden. Derzeit sind sie noch bei der Familie am Hof streng getrennt vom Kind, was überhaupt nicht ideal ist :(

Fifi ist die ältere, sie ist ca. 6 Jahre alt und ist auch grösser, ca. wie ein Beagle. Sie ist eine sehr liebe und freundliche Hündin, sie kuschelt gerne. Sie ist auf Haustiere gewöhnt, also Katzen und andere Haustiere werden sie nicht stören. Die Leine kennt sie nicht, aber sie hat auch nicht negativ darauf reagiert, also wird sie es schnell lernen und dann wird sie die Spaziergänge genießen. Sie hat nie aggressiv oder gereizt reagiert. Sie ist an die Kinder gewöhnt, sie werden in ihr einen tollen Familienmitglied finden. Da die beiden ganzes Leben am Hof gelebt haben, würden sie froh über eine freien Raum zum Laufen. Aber sie würden sich sicher auch in der Wohnung gewöhnen, denn sie lieben die menschliche Gesellschaft.

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand