ÚTULOK VEĽKÝ MEDER

Naši partneri / Unsere Partner

 

10723438 964208500260642 1876539982

 

huns-sucht-sofa.at logo

 

2percent z dane

  • Pohlavie / Geschlecht: samica / hundin
  • Narodený(á) / Geboren: cca február 2016
  • Rasa / Rasse: kríženec
  • Výška / Größe: 38 cm
  • Váha / Gewicht: 12 kg

 

Láskyplná ALISA hľadá domov


Alisa, narodená cca cca február 2016, k nám prišla z Lehníc, spolu so svojimi šteniatkami (Alec, Arian, Ajka, Alvin). Zase sa asi nejakému "dobrákovi" zdalo byť humánnejšie zbaviť sa celej rodiny, ako si dať vykastrovať fenku :( Našťastie však príbeh mal šťastný koniec, lebo sa opäť obetovala naša Betka a vzala ich do tepla a bezpečia. Alisa dokonale odchovala svoje deti, a je pripravená začať sa venovať sama sebe, vlastne svojej novej rodine :) Je to úchvatná, láskyplná fenka. Je pokorná, poddajná, ale veľmi veselá a hravá. Alisa je a bude super spoločníčkou na prechádzky, ale určite Vás bude rada zohrievať aj pri pozeraní filmu, na gauči. Hľadá si rodinu, v ktorej bude plnohodnotným členom, ktorá jej dopraje radostný psí život. Vie sa veľmi naviazať na človeka. K cudzím ľuďom je zo začiatku trocha opatrná, ale rýchlo sa kamaráti. Vodítko ju zatiaľ ešte troch metie, le určite sa rýchlo doučí všetko zameškané. Má hygienické návyky, v dome nič neničí a zbytočne ani nešteká. Je dokonale vhodná do bytu, ak by sa však mala adoptovať k rodinnému domu, tak výhradne s celoročným bývaním v dome. Alisa čaká na svoju druhú šancu od novembra 2017.


Alisa je odčervená, očkovaná, čipovaná a pred adopciou bude kastrovaná.


V prípade záujmu o adopciu píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo správu na Facebook OZ Dog Azyl


V prípade, že by ste vedeli alebo chceli prispieť finančne práve na Alisu (veterina, krmivo..), môžete tak urobiť na účet: 2926857357/1100 (Tatra banka)
IBAN: SK27 1100 0000 0029 2685 7357
BIC: TATRSKBX
Heslo: ALISA

 

1ab7 e33dAlisa,geboren ca. im Februar 2016, ist zu uns aus Lehnice gemeinsam mit ihren Welpen (Alec, Arian, Ajka, Alvin). Jemand hat wieder eine „tolle“ Idee gehabt lieber die ganze Familie rausschmeisen als die Hündin kastrieren lassen. Zum Glück hat unsere Betka die ganze Familie zu sich genommen, in die Sicherheit und Wärme. Alisa hat ihre Kinder grossgezogen und ist vorbereitet ihr eigenes Leben mit neuer Familie anzufangen. Sie ist eine liebe tolle Hündin. Sie ist dankbar, fröhlich und verspielt. Alisa ist und wird eine tolle Gesellschafterin für die Spaziergänge und sie wird gerne mit Ihnen an dem Sofa schmusen. Sie sucht eine Familie, wo sie ein voller Familienmitglied sein wird. Sie kann sich sehr an den Mensch zu binden. Zu Fremden ist sie zuerst etwas vorsichtig aber befreundet sich schnell. Die Leine macht sie noch unsicher, aber sie wird sicher alles schnell lernen. Sie ist stubenrein, zerstört nicht und bellt nicht. Sie ist ideal in eine Wohnung, falls sie zu einem Haus adoptiert werden sollte, nur mit dem ganzjährlichen Wohnen im Haus. Alisa wartet auf ihre zweite Chance seit November 2017.

 

 

Mám otázku
Joomla SEF URLs by Artio
Created by Echo WebDesign Partner of YourBrand